Concursul Judetean de Matematica "Nicolae Simonide"

Editia a IV a - 06.04.2019

REZULTATE clasa a III - a

 

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI CLASA SCOALA PUNCTAJ
1 Alexe Fabian Andrei  III Sc. Gimn. „T.Vladimirescu”-Struct. Șc. Gimn. Nr. 2 72,5
2 Andrei Ionut III Sc. Gimn. "Adrian Paunescu" Pitesti 60
3 Arman Razvan III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 80
4 Badea Bianca III Sc. Nr. 1 Poiana Lacului 25
5 Barbu Razvan III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 70
6 Berechet Sebastian III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 80
7 Berevoianu Sara III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti ABSENT
8 Bivolu Emanuel III Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 80
9 Blanchon Celia  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 50
10 Brinzaru Eduard  III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 65
11 Bunescu Robert III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 70
12 Cantemir Tudor Mihai III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 70
13 Cismaru Eric III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 75
14 Ciurariu Mara  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 55
15 Coman Sebastian III Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 70
16 Constantin Stefan Adelin III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 90
17 Cosmescu David III Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 65
18 Craioveanu David III Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 60
19 David Gabriel III Sc. Gimn. "Mircea Eliade" Pitesti 55
20 Dicu Gabriela III Sc. Nr. 1 Poiana Lacului 35
21 Dinca Ianis III Sc. Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 90
22 Draghici Miruna III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 40
23 Dragoi Octavian III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 80
24 Dudu Luca Stefan III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 75
25 Dumitrescu David III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 80
26 Dumitrica Matei III Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 80
27 Dumitru  Ianis III Sc. Gimn. "George Topirceanu" Mioveni 75
28 Duta Stefania  III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 85
29 Florescu Cosmin  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 60
30 Furduescu Matei III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 35
31 Geanta Maria  III Sc. Gimn. "Traian" Pitesti 40
32 Georgescu Andrei III Sc. Gimn. "Adrian Paunescu" Pitesti ABSENT
33 Georgescu Yanis Constantin III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 95
34 Ghita Stefan III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 60
35 Ghitulescu Mihnea III Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 30
36 Gingu Lavinia III Sc. Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 82
37 Gorgoi Maria III Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 65
38 Grigore David III Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 75
39 Grigore Iulia  III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 70
40 Gubandru Jaqueline III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 50
41 Hinculov Irina III Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 55
42 Ion Daria  III Sc. Gimn. "Tudor Vladimirescu" Pitesti 25
43 Ionescu Ana Maria III Sc. Gimn. Cateasca 10
44 Ionila Emma III Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 52
45 Ionila Paul III Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 55
46 Isaila Maia III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 73
47 Ispas Alexandra III Lic. Tehn. Nr.1 Maracineni 60
48 Ivan Victor Stefan  III Sc. Gimn. „T.Vladimirescu”-Struct. Șc. Gimn. Nr. 2 100
49 Marica Alexandru III Sc. Gimn. "Adrian Paunescu" Pitesti 40
50 Micu Cristian III Sc. Gimn. "Mircea Eliade" Pitesti 55
51 Mihaescu Ana Maria III Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 45
52 Moisescu Bianca  III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 95
53 Moisescu Ioan Teodor III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 90
54 Nae Ianis Stefan III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti ABSENT
55 Nastasie Ilinca III Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti 60
56 Nicolae Maria Livia  III Liceul de Arte "Dinu Lipatti" Pitesti 30
57 Olaru N. Ionut-Octavian III Sc. Gimn. "Radu cel Mare" Bogați 25
58 Ologeanu Stefan III Sc. Gimn. "I.L.Caragiale" Pitesti 100
59 Pavel Ana-Maria  III Sc. Gimn. "Tudor Vladimirescu" Pitesti 45
60 Perret Esmeralda III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti ABSENT
61 Pica Iulia III Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 53
62 Pitigoi Sebastian Ionut  III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Bradu 25
63 Puscasu Darius  III Sc. Gimn. "Tudor Vladimirescu" Pitesti 90
64 Racareanu Alexandru  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 95
65 Radu Elena Bianca III Sc. Gimn. Cateasca 15
66 Radulescu Natalia III Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 45
67 Radulescu Vlad Andrei III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 65
68 Rotaru Bogdan III Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti 95
69 Serban Andrei III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 42,5
70 Serban Rares III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 70
71 Serban-Ungureanu Alexandru III Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 40
72 Sirbu Stefania III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 45
73 Soare Maya  III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 85
74 Staicu M.C. Lorena Stefania III Sc. Gimn. "Radu cel Mare" Bogați 35
75 Stoica Evelyn  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 75
76 Stoiuleasa Mihai  III Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 75
77 Strimbeanu Ana-Maria III Sc. Gimn. "Adrian Paunescu" Pitesti 40
78 Tiroiu Theodor Alexandru III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 95
79 Trandafir Maria III Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 100
80 Tudose Bogdan III Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 50
81 Vladau David  III Sc. Gimn. "Tudor Vladimirescu" Pitesti 100
82 Vladulescu Maria Iulia  III Liceul de Arte "Dinu Lipatti" Pitesti 35
83 Voinea David  III Sc. Gimn. "Traian" Pitesti 60
84 Zanfir Alexia Maria  III Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Bradu 50

DIRECTOR,

Prof. STEFAN ION