Concursul Judetean de Matematica "Nicolae Simonide"

Editia a IV a - 06.04.2019

REZULTATE clasa a II - a

 

NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE ELEVULUI CLASA SCOALA PUNCTAJ
1 Amza Raisa II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 82
2 Andrei David II Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 44
3 Angelescu Georgiana  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti ABSENT
4 Anghel Silviu II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 95
5 Apostolescu  Stefan II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 84
6 Barbu Ovidiu II Sc. Gimn. "Traian" Pitesti 67
7 Barbulescu Vlad Andrei II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 69
8 Barloiu Alexandru  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 59
9 Barzoi Aniela II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 67
10 Bivolu Ana II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 100
11 Blaga Diana II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 89
12 Bobe Ada II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 58
13 Bodea Patrik  II Sc. Gimn. "Mircea Eliade" Pitesti 65
14 Bostina Albert Ioan II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 95
15 Botezatu Daniela  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 100
16 Braileanu Antonia II Lic. Tehn. Nr.1 Maracineni 58
17 Branza Mihnea  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 74
18 Bucur Isac II Sc. Gimn. "Nanu Muscel" Campulung 74
19 Budurusi Darius II Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 81
20 Buiculescu Maria  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 71
21 Caldararu Matei   II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 81
22 Calderaru David  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 75
23 Calin Istrate Maria II Sc. Gimn. "I.L.Caragiale" Pitesti 90
24 Catulescu Eric Andrei  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 83
25 Ciobanu Clara II Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 47
26 Ciocanea Luca II Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 87
27 Ciurea Rebeca II Sc. Gimn. "Traian" Pitesti 95
28 Cojocaru Anastasia II Sc. Gimn. "Nanu Muscel" Campulung 82
29 Copoeru Ungureanu Daniel Adrian  II Sc. Gimn. "Nanu Muscel" Campulung 90
30 Corbescu Dennis II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 58
31 Danalache  Bianca-Elena II Lic. "Iulia Zamfirescu" Mioveni 90
32 Didita Flavius Valentin II Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 62
33 Dima Denis II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 95
34 Dobra Ianis-Nicolas II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 90
35 Dobrea Gabriela  II Sc. Gimn. "Nicolae Bălcescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 88
36 Dolofan Maria II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 83
37 Dorobantu Stefan Calin II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 91
38 Druta Dumitrescu Riana II Sc. Gimn. "Traian" Pitesti 86
39 Dubau Daria II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 95
40 Duca David Stefan  II Sc. Gimn. "T.Vladimirescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 95
41 Dumitrache Clara II Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti 48
42 Enculescu Ema Gabriela  II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 86
43 Dumitru Maria II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 33
44 Finca Sophia II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti ABSENT
45 Florea Maya II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 77
46 Florea Sebastian Andrei  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 86
47 Florescu Luca II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 88
48 Gainusa Daria  II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 65
49 Georgescu Samira  II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 48
50 Ghimpu Andreea II Sc. Gimn. "I.L.Caragiale" Pitesti 70
51 Haiducu Andrei- Vlad II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 90
52 Ilie Alexandra II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 61
53 Ion Filip-Gabriel II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 90
54 Ionescu Eva-Maria II Lic. "Iulia Zamfirescu" Mioveni 56
55 Lepadatu Dragos II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 79
56 Luca Rares Florian II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 64
57 Lupu Eduard  II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 72
58 Manolache Maria II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 61
59 Marica Raluca Elena II Sc. Gimn. "I.L.Caragiale" Pitesti 74
60 Matei Nicoleta   II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 78
61 Mitu Matei Mihai  II Sc. Gimn. "Nanu Muscel" Campulung 86
62 Miu Anelisse II Sc. Gimn. "Nicolae Bălcescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 62
63 Neagu Andrei Gabriel II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 86
64 Neagu George Ianis  II Sc. Gimn. "Radu cel Mare" Bogati 90
65 Necsoi Filip II Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti ABSENT
66 Nicolae Alexia II Lic. Tehn. Nr.1 Maracineni 80
67 Nicolae Mario Alexandru II Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 73
68 Oana Teodor II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 87
69 Oprea Iulia Roxana II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 95
70 Pangrate Anastasia II Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti ABSENT
71 Patrana Andrei Stefan  II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 50
72 Pătru Rebeca II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 80
73 Patru Stefan II Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti 80
74 Paun Vlad Andrei II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 83
75 Petrescu Filip II Sc. Gimn."Vintila Bratianu" Stefanesti 69
76 Radu Matei Mihai II Sc. Gimn. "I.L.Caragiale" Pitesti 91
77 Raducanu Robert II Sc. Gimn. "Nicolae Iorga" Pitesti 70
78 Sandu Stefan II Sc. Gimn. "Mircea Eliade" Pitesti 95
79 Serbanescu Stefan Mihai II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 68
80 Sisu Alexia II Sc. Gimn. "Nicolae Bălcescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 71
81 Stanca Radu Constantin II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 100
82 Stanescu Rares  II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 68
83 Stefan Valentina II Sc. Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 95
84 Stefanescu Maria  II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 90
85 Stoica Andra Raisa  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 96
86 Stoicescu Elena II Șc. Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 55
87 Tatarusanu Valentina  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti ABSENT
88 Teianu Ianis II Sc. Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 86
89 Tesileanu Mihai  II Sc. Gimn. "T.Vladimirescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 96
90 Tudor Denis Andrei  II Sc. Gimn. "Nanu Muscel" Campulung 74
91 Tudoran Ionut II Sc. Gimn. "T. Vladimirescu" Pitesti 67
92 Uta Raluca II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 95
93 Vlad Sara  II Sc. Gimn. "Nicolae Bălcescu"-Struct. Sc. Gimn. Nr. 2 Pitesti 73
94 Voicu Olteanu Albert  II Sc. Gimn. "Al. Davila" Pitesti 100
95 Vutan Darius Ioan  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 78
96 Zamfir Patricia  II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 90
97 Mircea Luca Andrei II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 84
98 Pirvu David II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 100
99 Butan Bianca II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 100
100 Guta Maria II Sc. Gimn. "Ion Pillat" Pitesti 83
101 Paunescu Madalina II Sc. Gimn. "Mircea cel Batran" Pitesti 69
102 Cristescu Radu II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 79
103 Iancu Ioana II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 87
104 Nicolescu Eliza  II Sc. Gimn. "Nicolae Simonide" Pitesti 50
105 Gheorghe Razvan II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 88
106 Mihai Ioana II Sc. Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 83

DIRECTOR,

Prof. STEFAN ION