REZULTATELE ELEVILOR PARTICIPANTI LA CONCURSUL DE MATEMATICA 
    ETAPA LOCALA - 7.03.2015     
NR. CRT. NUMELE SI PRENUMELE SCOALA PROF. INDRUMATOR PUNCTAJ
1 Aldea Elena Victoria Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 46
2 Alexandrescu Ana Maria Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 100
3 Anghel Alicia Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 94
4 Atofanei Irina Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 100
5 Badea Raluca Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Ungureanu Diana 98
6 Badulescu George  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 100
7 Bălășoiu Bianca Andreea Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 100
8 Blaga Andrei Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Ungureanu Diana 98
9 Calapod Teodor Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen ABSENT
10 Chitu Aura-Andreea Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Radu Oana-Maria 77
11 Cîrje Alexandru Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 83
12 Constantin Iulia Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 57
13 Crețu Liviu Bogdan Mihai Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești Balcan Crenguța 71
14 Dang Sonya Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 85
15 Deaconu Nicolae Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Chiritescu Elena 22
16 Despa Bogdan Alexandru Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 100
17 Dima Elena- Alexandra Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Radu Oana-Maria 52
18 Dina Daria Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 73
19 Dinu Leon Octavian Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 76
20 Dragutescu Maria-Cristina Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 49
21 Dumitrescu Dimitrie Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Radu Oana-Maria 88
22 Dumitru Luca Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 100
23 Dumitru Maria  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 85
24 Ene Ana-Maria Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 96
25 Furdui Dragos Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 66
26 Georgescu Ioana Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 92
27 Georgescu Maria Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 98
28 Gheboeanu Anita Cristiana  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 100
29 Gogoase Andrei  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 58
30 Golescu Emanuel Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Ungureanu Diana 80
31 Gradinariu Mihnea Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica ABSENT
32 Grigorescu Dan Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 73
33 Ilie Eduard Ionut  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 100
34 Ilie Razvan  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 94
35 Ivașcu Teodor Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 100
36 Joița Gabriel Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 92
37 Licu Arina Andreea Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 78
38 Lungeanu Andrei Alexandru  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 93
39 Lupu Cătălina Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 100
40 Lupu Flavius Ionut Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 40
41 Marineata Dimitrie Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 52
42 Marinescu Gabriel- Octavian Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Radu Oana-Maria 60
43 Marinescu Măriuca Daliana Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 100
44 Marta David Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 50
45 Martin Tudor Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 84
46 Matei Ilie Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 100
47 Matei Ingrid Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 86
48 Matei Iulia Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 90
49 Mavrodin Teodora Alexia Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 52
50 Micu Paula Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 55
51 Mircu Daniel Ioan  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 100
52 Mocanu Andrei Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 86
53 Neacsu Andreea Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 71
54 Nedelcu Andrada Ioana  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 80
55 Nedelcu Andrei Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 79
56 Nicolae Ana Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 85
57 Nistor Daria Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 92
58 Nițu Alexandru Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 84
59 Olaru Karina Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Ungureanu Diana 100
60 Paun Iulia Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Ungureanu Diana 56
61 Pavel Luca -Georgian Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 85
62 Pelin Marina-Stefania Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 48
63 Poltorak Bogumil Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 100
64 Popa Anton Alexandru Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 100
65 Popescu Victoria Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 98
66 Preda Cătălina Ioana Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești Balcan Crenguța 69
67 Radu Maria Monica Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 64
68 Răducu Beatrice Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 47
69 Rizea Andrei Alexander Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești Balcan Crenguța 63
70 Rîpeanu Alexandru Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 71
71 Rosu Maria Teodora Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 100
72 Stancu Rareș Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Alexe Corina 89
73 Stancu Robert Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Chirea Veronica 100
74 Stefanescu Ioana Maria  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela ABSENT
75 Stoica Victoria Şc. Gimn.„Nicolae Simonide” Piteşti Chiritescu Elena 25
76 Tache Ștefan Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 100
77 Tita Maria Iulia Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Ghituica Maria 100
78 Tolan Antonia Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 62
79 Ulmeanu Sorana Ioana Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Manolescu Marian 85
80 Ungureanu Robert-Gabriel Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 80
81 Uta Mihnea Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Stefan Violeta 69
82 Vladau Ioana  Sc. Gimn. „Traian” Pitesti Vlad Ionela 61
83 Voicu Aurelia-Ramona Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Radu Oana-Maria 78
84 Voiculescu Briana Şc. Gimn.„Ion Pillat” Piteşti Ivașcu Carmen 100
85 Yamamura Mihai Maro Liceul de Arte ”Dinu Lipatti” Pitești Balcan Crenguța 98
86 Zidaru Mihai Sebastian Sc. Gimn. „Marin Preda”Pitesti Popescu-Cioaca Daniela 34
         
    PROF. PARASCHIVESCU ROZALIA    
    PROF MOISESCU MAGDALENA