REZULTATELE CONTESTATIILOR LA CONCURSUL DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA

CLASA a IV-a

NR. CRT.

NUME SI PRENUME ELEV

SCOALA

PUNCATJ INITIAL

PUNCTAJ DUPA CONTESTATIE

PUNCTAJ FINAL

1

Chescu Razvan

Gimn. “M. Eminescu” Pitesti

89.7

88.10

88.10

2

Minca Alexandra

Gimn. “I.L.Caragiale” Pitesti

88.4

88.4

88.4

3

Preda Daria

Gimn. “Ion Pillat” Pitesti

87

88

88

4

Codarla Sorin

Gimn. “N. Muscel” Campulung

86

95.5

95.5

5

Iliescu Iustin

Gimn. “M. Eminescu” Pitesti

90.5

94.5

94.5

6

Mutuleasa David

Gimn. “Ion Pillat” Pitesti

77.5

80.5

80.5

7

Popescu Bianca

Gimn. “A. Paunescu” Pitesti

93

95

95

8

Postelnicu Darie

Gimn. “M. Eminescu” Pitesti

91.8

91.8

91.8

9

Gheorghe Antonia

Gimn. “Matei Basarab” Pitesti

93

93

93

10

Ruja Maria Diana

Gimn. “Ion Minulescu” Pitesti

93

92

92

11

Sima Radu

Gimn. “N. Muscel” Campulung

82.6

79.4

79.4

12

Cumpenasu Andra

Gimn. “M. Eminescu” Pitesti

86.8

81.3

81.3

13

Crivac Anastasia

Gimn. “Traian” Pitesti

89.4

92.4

92.4

14

Achim Delia

Gimn. “M. Eminescu” Pitesti

85.8

91.8

91.8

15

Florea Andrei Iustin

Gimn. “Ion Minulescu” Pitesti

91.8

93.8

93.8

16

Depeteanu Raluca

Gimn. “A. Paunescu” Pitesti

85

88

88

17

Galan Radu

Gimn. “O. Iorgulescu” Campulung

79

87.9

87.9

18

Dinca Alina Maria

Gimn. “I.L.Caragiale” Pitesti

82.5

86

86

               REZULTATE OLMPIADA DE LIMBA SI LITERATURA ROMANA 
    FAZA JUDETEANA - 09.04.2016  
         
         
Nr. crt. Nr. Lucr. Nume si prenume elev Scoala de provenienta Punctaj
1 174 Achim Delia Stefania  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 85.8
2 181 Adam Delia  Colegiul National Pedagogic "Carol I" Campulung  70.2
3 176 Andrei Alexandru Gabriel Gimn. Nr. 1 Hîrtieşti 66.8
4 175 Angelescu Antonio  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 76.9
5 170 Arsene Andreea Cristiana Gimn. "Traian” Pitesti 71.3
6 171 Babian Dragoş Cristian Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 94
7 182 Badea Eliana Gimn. ”Mircea Eliade” Pitesti 97.4
8 186 Badescu Maria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 89.6
9 173 Badescu Victor Gimn. "Vintilă Brătianu" Stefanesti 65.4
10 169 Badircea Maria Anicia Gimn. "Ion Pillat” Pitesti 96
11 179 Badoi Rares  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 87.5
12 178 Baicu Ciprian Gimn. "Traian” Pitesti 81.6
13 184 Baieţii Cătălin Valentin Gimn. Negreşti 78.3
14 177 Balae Alina Gimn. "Traian” Pitesti 87.5
15 145 Balaşa Alessia-Ioana Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 93
16 185 Banu Anastasia Maria Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 97.4
17 180 Barbu Lorena  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 85
18 183 Barbulescu Daria Maria Primară Fureşti 97
19 172 Bizon Anca  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  83.5
20 144 Boarta Albert  Gimn. Leresti  91.4
21 242 Bolboceanu Teodora Gimn. "Radu cel Mare" Bogaţi 80.4
22 272 Bolfosu Alexia Irina Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 99
23 243 Borzea Savya Ioana Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 97.5
24 250 Boștinaru Radu Gabriel Gimn. ”Alexandru Davila” Pitești 93
25 244 Brănescu Maria Mădălina Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 90
26 245 Briceag Antonia-Maria Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 87
27 240 Buduruși David Gimn. „Nicolae Simonide” Pitesti 80.4
28 248 Buta Noris  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  93
29 239 Butoiu Cristiana  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  95.4
30 247 Buzulica Alexandra  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 92.5
31 246 Caibar Ioana Alexandra  Gimn. „Theodor Aman” Campulung 81.9
32 249 Calineci Alexia  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  80.5
33 271 Cartaleanu Ana Maria  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  89
34 238 Cazacu Daria Georgiana  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 95.4
35   Ceapraz Maria  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  ABSENT
36 241 Chescu Razvan  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 89.7
37 4 Chioru Ruxandra Gimn. ”Mircea Eliade” Pitesti 94.5
38 10 Chirea Iulia Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 90.5
39 6 Chiriac Alexandra  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 89.9
40 9 Chiriac Mihai Ciprian Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 70.3
41 8 Chiriţoiu Andra Liceul Tehnologic Topoloveni 60
42 13 Chiţescu Daria Liceul Tehnologic Topoloveni 79.4
43 7 Chivu Patricia Maria Gimn. „Traian” Pitesti 92
44   Cioaba Viorel  Gimn. Mozaceni-Vale  ABSENT
45 5 Ciobanu Alexandru  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 95
46 3 Ciubuc Bianca  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 96.5
47 12 Ciuculete Iarina  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 95
48 11 Codirla Sorin  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  86
49 168 Cojocaru Catalin  Gimn. "Carol I" Curtea de Arges 69
50 155 Colt Andreea  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  83.8
51 161 Constantin Andrei  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 76.3
52 157 Constantinescu Luca Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 93.5
53 158 Costache Alexia Gimn.  "Mihai Eminescu" Bradu 71
54 160 Costea Alexandru  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 93
55 154 Costeleanu Rareş Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 93.4
56 153 Crasan Roxana  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 85
57 164 Cristescu Dennis  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 90.5
58 167 Crivac Anastasia Gimn. „Traian” Pitesti 89.4
59 156 Cumpenasu Andra Teodora  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 86.8
60 163 Damian Bianca  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  76.7
61 162 Danescu Mihai  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  85
62 165 David Alisia Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti 85.4
63 166 David Bianca Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 90.7
64 159 Deaconu Sabina  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 89.8
65 152 Deonise David Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 85
66 193 Depețeanu Raluca-Ștefania Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 85
67 252 Dereșanu Ştefan Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 76.9
68 255 Dima Ana Gimn. „Nicolae Simonide” Pitesti 91
69 261 Din Marian Alexandru Gimn. „Traian” Pitesti 87.5
70 204 Dinca Alina  Gimn. "Ion Luca Caragiale" Pitesti 82.5
71 195 Dinu Matei Alexandru Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 89.9
72 198 Dinu Rucsandra  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 80.3
73 258 Dobre Sarrah  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  82
74 194 Dobrescu Daria Ioana Gimn. ”Alexandru Davila” Pitești 100
75 197 Dobrescu Raluca  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 83
76 199 Dobrică Maria Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti 96.5
77 251 Dogioiu Rares  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  85.5
78 259 Dovleac Monica Alexandra Corbeni 83.5
79 254 Dragan David  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 72.4
80 206 Dragulinescu Vera  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  68.7
81 253 Duca Bogdan Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 90.5
82 200 Dumitrescu I. Aida-Giorgiana Gimn. Nr.1 Recea 64.8
83 205 Dutescu Ariana  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  89
84 256 Enache Maria  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  88.5
85 260 Ene Rebecca  Gimn. "Ion Luca Caragiale" Pitesti 87.7
86 192 Florea Andrei Iustin  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 91.8
87 257 Florea Denisa Mihaela  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 86.5
88 203 Florescu Andreea  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 90.5
89 196 Galan Radu  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  79
90 80 Gheorghe Antonia Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 93
91 76 Gheorghe Iulia Ştefania Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 79
92 84 Ghiold Stefania Oana  Costeşti 84
93 79 Ghiorghitoiu Maria  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  77
94 89 Gratianu Delia Elena  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 93.5
95 75 Grigore Irina  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 95
96 83 Grigore Thea  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 71.8
97 87 Grosaru Ianis  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 82.8
98 78 Guta Alexandru Gabriel  Gimn. "Tudor Muşatescu" Pitesti 52.4
99 82 Hanet Ioana Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 94.5
100 86 Hulea Antonia Albeştii-Ungureni 90.5
101 88 Iakobcsuk Georgiana Alexia  Lic. Tehnologic "Petre Ionescu-Muscel" Domnesti  87.5
102 85 Iaru Briana  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  87.9
103 77 Ilie Ana Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 90
104 81 Ilie Bianca  Gimn. "Sanda Movila" Bradu  60
105 15 Ilie Maider Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 98
106 30 Iliescu Iustin  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 90.5
107 21 Iliescu Ștefania Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 85
108 26 Ilinca Stefan Costin  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 79
109 16 Ioan Ana  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  92
110 20 Ion Stefania Emilia  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 94.5
111 14 Ioneci Aida Gabriela  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 92.9
112 28 Ionescu Cătălin Andrei Primară Lenţea 77
113 24 Ionescu David Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 74
114 18 Ionescu Denisa  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  94.8
115 29 Ionica Alexandru  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 81.5
116 17 Ioniţă Mara Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 94
117 31 Iordache Amalia  Gimn. "Iulia Zamfirescu" Mioveni 77
118 19 Isfan Ioana Corbeni 93.7
119 27 Ivaşcu Alexandra Liceul Tehnologic Topoloveni 78
120 22 Izbasescu Mihai Cristian  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 74.5
121 23 Jenitoiu Alina  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 76
122 25 Limbǎșan Alexander Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 87
123 211 Lite Karina  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  82
124 222 Mania Andrei  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 92
125 263 Maria Bianca Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti 92.4
126 221 Marin Alessia      Gimn. ”Tudor Arghezi” Pitesti 91.4
127 223 Marin Ioana Teodora Gimn. „Traian” Pitesti 94.5
128 217 Marin Rǎzvan Gimn. „Traian” Pitesti 97.8
129 266 Marinescu Andreea Gimn. „Traian” Pitesti 84.4
130 207 Matea Mihnea Andrei Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 93.5
131 262 Matei Teodora  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 97.4
132 264 Matei-Țicu Andreea - Ioana Gimn. ”Tudor Vladimirescu” Pitesti 80
133 226 Mateoiu Maria  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  74
134 215 Melnerovici Alexandra Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 95.5
135 213 Mic Sonia-Lucica Gimn. "Constantin Brancoveanu" 74
136 209 Micșă Alexia-Maria Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 92.5
137 212 Mielușan Ana Călinești Vale 73
138 220 Mihaescu Bianca Gimn. „Traian” Pitesti 92.8
139 265 Mihai Andrei Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 81.4
140 224 Minca Alexandra  Gimn. "Ion Luca Caragiale" Pitesti 88.4
141 225 Minca Alexandra  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 84.8
142 219 Minciunescu Radu  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 84.3
143 214 Minciunescu Vlad  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 96.8
144 218 Miu Fabian Georgian  Costeşti 92.1
145 210 Miu George-Razvan Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 84.4
146   Miu Maria Izabela Gimn. "Mihai Tican Rumano" Berevoesti ABSENT
147 208 Mocanu Albert-Andrei Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 85.3
148 216 Mocanu Delia Gimn. ”Tudor Vladimirescu” Pitesti 92.3
149 45 Moțoi-Cristescu Ștefania Gimn. „Traian” Pitesti 88.9
150 102 Musoiu Bianca Maria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 74.5
151 44 Mutuleasa David-Ionuț Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 77.5
152 36 Năftică Ovidiu Gimn. ”Tudor Vladimirescu” Pitesti 91
153 107 Neacșu Cosmin Gimn. ”Mircea Eliade” Pitesti 83.5
154 103 Neagoe Ilinca   Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 87.9
155 42 Nedelcu Andreea Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 93.2
156 37 Nedelea Bianca Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti 90.8
157 41 Nedelescu Andrada Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 79.8
158 104 Negru Maria Gimn. ”Alexandru Davila” Pitești 84.9
159 49 Negus Eliana  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  83.4
160 50 Nicolae Elisa Elena  Gimn. Leresti/Voinesti 90.4
161 32 Nicolae Valentin  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 92.3
162 101 Nistor Alexandru Mihai Gimn. „Traian” Pitesti 81
163 48 Nita Ariana Gabriela Gimn. „Traian” Pitesti 90.9
164 46 Nitescu Eduard  Gimn. "Carol I" Curtea de Arges 87
165 38 Nitu Lorena Elena  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 78.6
166 43 Nițu Ana-Maria Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 78
167 106 Nițu Oana Maria Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 90.3
168 47 Oița Maria Gimn. ”Mircea Eliade” Pitesti 96
169 39 Olaru Bianca Elena Gimn. "Radu cel Mare" Bogaţi 89.8
170 35 Olteanu Teodora Gimn. "Nicolae Balcescu" Pitesti 93.4
171 40 Olteanu Teodora  Gimn. ,,C.D.Aricescu”Campulung 78.3
172 34 Oprea Gabriela   Gimn. "Sanda Movila" Bradu  49.7
173 33 Oprea Larisa Gimn. ”Alexandru Davila” Pitești 81.5
174 105 Oprea Sorina Maria Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 86.8
175 227 Oprescu Daria Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 95.5
176 235 Palalau Damiana Nicola Gimn. "Radu cel Mare" Bogaţi 90
177 233 Pandelea Ana-Maria  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  80.8
178 236 Pandelica Laura  Gimn. "Iulia Zamfirescu" Mioveni 90.8
179 229 Pandrea Iulia Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 92
180 268 Pantazoiu Stefania  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 91.4
181 230 Parghel Iulia  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  91.8
182 234 Patrascu Andrei-Cătălin Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 91.9
183 269 Patraşcu Patricia Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 93.4
184 270 Paun Gagniuc Alexia Gimn. "Vintilă Brătianu" Stefanesti 79.9
185 231 Petre Ana Maria Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 76.7
186 267 Petrescu Miriam Liceul Tehnologic nr. 1 Mărăcineni 81.5
187 237 Petria-Ionescu Andreia  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 72.6
188 228 Pirsan Victoria Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  94.2
189 232 Podea Maria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 82.2
190 51 Ponov Robert  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 89
191 1 Popa Daria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 99
192 52 Popa Delia Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 87
193 60 Popa Maria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 91.2
194 64 Popa Maria Teodora  Costeşti 65.5
195 55 Popescu Ana Maria  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 94
196 57 Popescu Ane Marie Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 95.3
197 53 Popescu Bianca-Maria Gimn. "Adrian Păunescu" Pitesti 93
198   Popescu Cristina Gabriela Zarnesti ABSENT
199 63 Popescu Iacob  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  84.6
200 56 Popescu Ioana  Gimn. "Sf. Iacob" Campulung  79.4
201 58 Popescu Mara Elena Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 92.8
202 61 Popescu Teodora  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 80.5
203 62 Porceanu M. Teodora Gimn. "Regina Maria” Curtea de Arges 91.5
204 59 Postelnicu Darie  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 91.8
205 54 Preda Alexia Gimn. ”Mircea Eliade” Pitesti 82
206 2 Preda Daria Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 87
207 74 Preda Teodora Gimn. “Marin Preda“ Pitesti 76.9
208 69 Predut Andreea  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  91.8
209 68 Prodan Izabela  Costeşti 64.4
210 71 Prunaru Ioana Gimn. „Traian” Pitesti 98
211 65 Rachieru Gheorghe Gabriel Gimn. Brosteni Aninoasa 78
212 73 Radoi Robert Mihaita  Gimn. "Tudor Muşatescu" Pitesti 77
213 72 Radu Cătălina Maria Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 91.4
214 67 Radu Maria Alexandra  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 88.5
215 70 Radu Patricia Ioana Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 96
216 66 Radu Stefania  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 64
217 121 Radulescu Alexia Lorena Gimn. „Traian” Pitesti 85.9
218 115 Roșu Ștefania Iulia Gimn. „Traian” Pitesti 88
219 108 Ruja Maria Diana  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 93
220 118 Russo Alessia Liceul Tehnologic nr. 1 Mărăcineni 79.4
221 114 Sandru Ştefan Marian Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 85
222 112 Sandu Fratoaica Ioana  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 72
223 120 Savu Bianca Maria  Gimn. „Theodor Aman” Campulung 92.9
224 119 Secareanu Denis Valentin  Costeşti 67.9
225 117 Sima Radu  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  82.6
226 110 Siminovici Antonia  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  76.5
227 123 Sirba Maria Alexandra  Gimn. "Tudor Muşatescu" Pitesti 72
228   Sirbu Andreea Elena Primară Lenţea ABSENT
229 125 Spătaru Briana-Maria Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 95.9
230 109 Staicu Stefan  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  87.2
231 126 Stamate David Cristian Gimn. ”Tudor Vladimirescu” Pitesti 81
232 124 Stan Andra Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 80.3
233 113 Stan Bianca Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 88.1
234 122 Stan Luis  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 92
235 111 Stan Octavia-Elena Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 88
236 116 Stan Sebastian  Gimn. "Liviu Rebreanu" Mioveni 84.6
237 90 Stanciu Delia Gimn. "Vintilă Brătianu" Stefanesti 88
238 95 Stanciu Maria Gimn. „Traian” Pitesti 84.5
239 98 Stanciu Mihai  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 91
240 92 Stancu Alexia Ioana  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 76
241 96 Stanculescu Andrada Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 84
242   Stanescu Ioan Claudiu  Primara "Gheorghe Toma" Tutulesti  ABSENT
243 93 State Andrei Catalin  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 76
244 99 State Bianca Gimn. ”Alexandru Davila” Pitești 86.4
245 94 Stefan Alexandra Gimn. „Traian” Pitesti 82.5
246 91 Stefan Andreea Maria  Albeştii Pământeni 76
247 97 Stefan Andrei  Gimn.  "Mihai Eminescu" Bradu 76.9
248 273 Stefanuti Alexandra Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 90.5
249 100 Stefia Iulian Andrei Oeşti 80.8
250 151 Stirosu Andrei  Gimn. "Iulia Zamfirescu" Mioveni 40.9
251 128 Stoica Daria  Gimn. „Oprea Iorgulescu" Campulung  75
252 133 Stuparu Alexia  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 90
253 139 Tatu Elena Madalina  Costeşti 82
254 135 Teacă Alex Gimn. ”Mircea cel Bătrân” Pitești 90
255 132 Teodorescu Luiza Maria  Costeşti 71.5
256 129 Tigănescu Bianca Maria Gimn. Negreşti 70
257 130 Toader Luana  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 94
258 137 Toma Aida Gimn. ”Tudor Arghezi” Pitesti 91
259 136 Toma Daria  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 92
260 143 Toma Nicolae Gimn. „Traian” Pitesti 88.5
261 131 Trandafir Miruna Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 90
262 141 Trandafir Teodora  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  93
263 140 Troscenco Darius  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  84
264 134 Truică Ana Maria Gimn. „Ion Pillat” Pitesti 88.5
265 127 Tudor Bianca Elena  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 89
266 138 Ungureanu Radu Ioan  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 80.5
267 142 Usuc Andrei  Gimn. "Ion Luca Caragiale" Pitesti 81.5
268 187 Vasile Andrei  Gimn. "Mihai Eminescu" Pitesti 75.4
269 190 Vasilescu Vanesa Maria  Gimn. "Ion Minulescu" Pitesti 84.8
270 201 Velcea Alexandra Gimn. "Vintilă Brătianu" Stefanesti 78.70
271 147 Verde Luana  Gimn. „Nanu Muscel” Campulung  84.7
272 191 Vintilă Briana Gimn. "Matei Basarab" Pitesti 85.4
273 149 Visescu Maria Bianca  Gimn. "Tudor Muşatescu" Pitesti 64.2
274 146 Vlad Alexia  Colegiul National Pedagogic "Carol I" Campulung  90.3
275 148 Vlădău Mihai Gimn. ”Nicolae Iorga” Pitesti 85
276 150 Voica Ilie  Gimn. "George Toparceanu" Mioveni 76.5
277 188 Voica Rodica Gimn. "Virgil Calotescu" Bascov 90.3
278 189 Voinea Daria Gimn. „Traian” Pitesti 82.4
279 202 Zmadu Miriam Ioana  Gimn. "Mircea cel Batran" Curtea de Arges 81